Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio

Symbol oferty:5446060/111 Hintertux → Tyrol Zillertal → Austria
/Austria-Tyrol-Zillertal-Hintertux-Ski-safari-Alpejska-Przygoda-Hintertux-Pitztal-Stubai-Val-di-Fassa-Madonna-di-Campiglio,111,5446060,1,sph.jpg
 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 1 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 2 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 3 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 4 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 5 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 6 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 7 Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio 8

świadczenia

Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelach ***, wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje, karnet narciarski, ubezpieczenie NW KL SKI, opiekę pilota, transport do wyciągów

 • Katowice
 • osoba dorosła
 • jestem bardzo dobrym narciarzem

Program

Dzień 1
Zbiórka uczestników po południu. Nocny przejazd do Austrii.

Dzień 2
Śniadanie. Fakultatywnie dla całej grupy: KAPRUN i lodowiec KITZSTEINHORN - jazda indywidualna. Zbiórka uczestników o godz: 15:30. Przejazd do doliny Zillertal. Zakwaterowanie w hotelu*** w dolinie Zillertal. Obiadokolacja. Przywitanie się i omówienie programu wyjazdu w barze z degustacją lokalnych win. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Transfer na stoki narciarskie HINTERTUX. Całodzienna jazda. Lunch na stoku. Transfer do hotelu. Spa & wellness w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Transfer na stoki narciarskie STUBAI. Lunch. Po nartach przejazd do doliny PITZTAL. Spa & wellness w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Transfer na stoki lodowca PITZTAL. Całodzienna jazda z przerwą na lunch. Spa & wellness w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Transfer do Włoch do doliny VAL DI FASSA. 1 dnia jazda na stokach słynnej SELLA RONDA. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Transfer na stoki słynnej SELLA RONDA. Lunch. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Transfer do MADONNA DI CAMPIGLIO. Po całodniowej jeździe krótki odpoczynek w Madonna di Campiglioi w miejscowym pubie. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorem podsumowanie wyjazdu. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd do Polski. W porze obiadowej drobna przekąska - lunch. Nocny Przejazd do Polski

Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Świadczenia

Cena zawiera:
- przejazd w dwie strony
- 8 śniadań
- 7 obiadokolacji
- 6 lunchów, w tym 2 lunch podróżne (drobna przekąska)
- 6 transferów na stoki narciarskie + 1 fakultatywny Kaprun
- 1 wieczorek degustacja win i lokalnych piw
- karnet narciarski 6-dniowy: 1 x Hintertux, 1 x Stubai 1 x Pitztal, 1,5 dnia x Val di Fassa, 1 x Madonna di Campiglio. opcjonalnie , 1 x Kaprun
- ubezpieczenie NW KL SKI
- korzystanie z centrum spa & wellness
- napoje do obiadokolacji w limicie 1 l wina, 1 l wody mineralnej
- opłatę klimatyczną miejscową

Kolejność realizacji programu i zakres może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i samej organizacji. Organizator nie zwraca kosztów niezrealizowanych karnetów narciarskich.

Proponujemy hotele

hotele***/****
2 x dolina Zillertal
1 x dolina Stubai
1 x dolina Pitztal
2 x dolina Fassa
1 x Pinzolo

Skisafari

Ski Safari to specjalistyczny serwis narciarski obejmujących oferty zimowe na narty i snowboard w Alpy do Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji oraz Polski, Słowacji, Czech i Słowenii. Cechą charakterystyczną Ski Safari jest to, że codziennie jesteśmy na innym stoku, poznajemy nowe tereny narciarskie i mamy wrażenia, które umożliwiają poznanie ogromnej ilości tras narciarskich, fantastycznych widoków, panoram na Alpy i szczyty górskie. Wyjazdy te gwarantują najwyższą przyjemność i są przeznaczone dla miłośników nart i snowboardu. Do dyspozycji oddajemy znakomite ośrodki narciarskie, słynne z pucharów świata, zawodów narciarskich i snowboardowych o światowej randze. Codziennie czekają na uczestników wyjazdów nowe niespodzianki. Moc narciarskich wrażeń, ekscytująca atmosfera alpejskich kurortów, apreski, relaks po nartach na basenach i termalnych kąpieliskach, doskonała kuchnia i wieczorna wideo analiza jazdy na nartach, sprawiają, że nie ma miejsca na nudę. Codziennie na stokach narciarskich uczestnikom towarzyszy instruktor narciarski, który zapewnia szkolenie, doskonałą zabawę, współzawodnictwo oraz bezpieczeństwo na stokach dla początkujących, średnio zaawansowanych i zawodowych narciarzy. Każdy wyjazd ma swój indywidualny klimat i charakter ski safari.
Wszystkie oferty -Ski Safari są kompletne i kompleksowe i zawierają pełny pakiet świadczeń: transport autokarem, zakwaterowanie w dobrych hotelach, wyżywienie, karnet narciarski, codziennie transfery na stoki narciarskie, opiekę instruktora narciarskiego, szkolenie narciarskie z elementami sportowymi na tyczkach i zawodami, ubezpieczeniem KL, NNW SKI.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

  termin dni typ oferty cena od osoby   miejsca Kalkulacja ceny Schowek
  2018-03-16 - 2018-03-25   (Piątek - Niedziela) 10 katalogowa 2600 PLN sprawdź miejsca » kalkuluj +
  Hintertux
  Stacja narciarska

  Hintertux

  Serdecznie witamy na lodowcu Hintertux, jedynym całorocznym terenie narciarskim w Austrii, w Tyrolu w Zillertal. 365 dni śnieżnej przyjemności na lodowcu Hintertuxer. Nigdzie indziej jazda na nartach w Austrii nie jest tak urozmaicona i przyjemna, jak w tyrolskim Zillertal.

  Lodowiec Hintertuxer jest jedynym całorocznym terenem narciarskim w Austrii i oferuje miłośnikom sportów zimowych przez 365 dni perfekcyjnie przygotowane śnieżne stoki, znakomitą gastronomię i fascynujące przeżywanie przyrody na wysokości do 3.250 m.
  Narciarze i snowboardziści znajdą na lodowcu Hintertuxer Gletscher, wyróżnianym przez liczne konkursy jako najlepszy lodowcowy teren narciarski NA ŚWIECIE, ponad 86 kilometrów tras wszystkich stopni trudności. Wielbiciele głębokiego śniegu mogą korzystać z bajecznych zjazdów freeride, snowboardziści i freeskierzy docenią całoroczną możliwość jazdy freestyle w Betterpark Hintertux na wysokości 3.200 m lub w Familypark Hintertux dla początkujących. Betterpark Hintertux otwiera się w październiku jako pierwszy otwarty Snowpark Austrii i jest gospodarzem pierwszego Snowpark-Opening Europy - obowiązkowy termin dla gwiazd i wielbicieli freestyle!

  Hintertux Hintertux
  Trasy narciarskie
  • 180 km tras narciarskich
  • 93 trasy narciarskie
  • 28 (47 km) niebieskie łatwe dla wszystkich
  • 54 (123 km) czerwone, średnio trudne
  • 11 (10 km) czarne trasy trudne, tylko dla doświadczonych narciarzy
  Wyciągi narciarskie
   45 wyciągów
   16 wyciągi krzesełkowe
   14 Snow Park / czarodziejskich dywanów dla początkujących i dzieci
   5 wyciągów orczykowych
   6 gondoli
   3 kolejki linowe funivie
   1 kolejka linowa funicolare
   przepustowość 50000 osób na godzinę
  Karnety narciarskie
  Cena 6 dniowego karnetu Monterosa Ski ok. 200 euro.

  Ważne od 14 maja do 8 październik 2016.

  Dni Dorośli Młodzież Dzieci
  1 od godz. 08:00 42,50 34,00 19,50
  1 od godz. 11:00 38,00 30,50 17,50
  1 od godz. 11:45 29,20 23,50 13,30
  1,5 od godz. 11:45 62,50 50,00 28,20
  2 81,00 64,80 36,50
  2,5 od godz. 11:45 100,00 80,00 45,00
  3 113,50 90,80 51,00
  3,5 od godz. 11:45 129,00 103,20 58,00
  4 147,50 118,00 66,50
  5 176,00 141,00 79,20
  6 202,50 162,00 91,00

  Podobne oferty

  TAGI OFERTY: skisafari włoichy, skisafari austria, skisafari val di fassa, skisafari madonna di campiglio, skisafari pitztal, skisafari,